hegesztő robotcella szorítóval és járó csúszósínnel
Leírás
Egy hegesztő robotkar legnagyobb kinyúlása általában 2000 mm. Ha a munkadarab túl nagy egy 2000 mm-es robot használatához, akkor a mozgó földelősín segít meghosszabbítani a robot mozgási hosszát. Vezérlőszekrény, hegesztő áramforrás és egyéb berendezések is a sínre állítva tervezhetők.
Másrészt az 1 tengelyes fej-farok pozicionáló segít a hosszú munkadarab megtartásában és forgatásában az elülső és hátsó hegesztés megvalósításához.
Pozícionáló műszaki paramétere
| Modell | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Névleges bemeneti feszültség | Egyfázisú 220V, 50/60HZ |
| Motorszigetelési osztály | F |
| Munkaasztal | 1800X800mm / 2500X800mm (testreszabható) |
| Súly | Körülbelül 600 kg / Körülbelül 800 kg |
| Max. hasznos teher | Axiális teherbírás ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg testreszabható) |
| Ismételhetőség | ±0,1 mm |
| Leállítási pozíció | Bármely pozíció |
Mozgósín műszaki paraméter
| Modell | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Névleges bemeneti feszültség | Egyfázisú 220V, 50/60HZ |
| Motorszigetelési osztály | F |
| Munkaasztal | 500x500 mm (testreszabható) |
| Súly | Körülbelül 450 kg |
| Max. hasznos teher | Axiális teherbírás ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg testreszabható) |
| Ismételhetőség | ±0,1 mm |
| Leállítási pozíció | Bármely pozíció |
Csomagolás: Fadobozok
Szállítási idő: 40 nap az előleg beérkezésétől számítva
GYIK
K: Szükségem van egy pozicionálót is vásárolni a hegesztőrobothoz?
Válasz: Ez a munkadarabok összetettségétől függ. Ha a munkadarab összetett, akkor a hegesztőrobothoz illő pozicionálót kell vásárolnia.
K: Milyen információkat kell megadnom, hogy megfelelő robotot tudjon ajánlani nekem?
Válasz: Kérjük, adja meg a munkadarab részletes rajzait, beleértve az anyagot, a vastagságot, a hegesztési pozíciót, a méreteket és a munkadarab súlyát.
K: Tudna személyre szabott szolgáltatást nyújtani termékünkhöz?
Válasz: Igen. Professzionális robothegesztő rendszermegoldásokat biztosítunk az Ön konkrét termékének megfelelően. Csak el kell küldenie nekünk a részletes termékrajzokat és hegesztési igényeit, majd elkészítjük Önnek a személyre szabott műszaki ajánlatot.
K: Küldhet mérnököt hazánkba a gép beállításához?
Válasz: Igen. Mérnököt küldünk az Ön országába, hogy segítsen a telepítésben, az üzembe helyezésben és a képzésben. Bármilyen probléma esetén online szolgáltatást is tudunk nyújtani.
K: Szeretném tudni a termékünk hegesztési minőségét, mit tegyek?
Válasz: A mintákat elküldheti gyárunkba teszthegesztés céljából. A hegesztés tesztelése után elküldjük Önnek a hegesztési videót és képeket referenciaként. A mintákat is visszaküldjük Önnek ellenőrzésre.












