robothegesztő munkaállomás kis alkatrészekhez
Pozícionáló műszaki paramétere
| Modell | JHY4010U-050 |
| Névleges bemeneti feszültség | Egyfázisú 220V, 50/60HZ |
| Motorszigetelési osztály | F |
| Munkaasztal | Átmérő 500 mm |
| Súly | Lásd a tényleges súlyt |
| Max. hasznos teher | Axiális teherbírás 100 kg |
| Ismételhetőség | ±0,1 mm |
| Leállítási pozíció | Bármely pozíció |
Robot munkaállomás alkatrészei
1. Hegesztőrobot:
Típus: MIG hegesztőrobot-BR-1510A,BR-1810A,BR-2010A
TIG hegesztőrobot: BR-1510B, BR-1920B
Lézeres hegesztő robot: BR-1410G, BR-1610G
2. Pozicionáló
Modell: JHY4010U-050
Típus: 2-tengelyes pozicionáló
3. Hegesztőáramforrás
Típus: 350A/500A hegesztőáramforrás
4. Hegesztőpisztoly
Típus: léghűtéses fáklya, vízhűtéses fáklya, nyomó-húzó fáklya
5. Pisztolytisztító állomás:
Modell: SC220A
Típus: Automatikus pneumatikus hegesztőpisztoly tisztító
Egyéb robot munkaállomás perifériák
1.Robot mozgó sín
Modell: JHY6050A-030
2. Lézerérzékelő (opcionális)
Funkció: hegesztéskövetés, pozicionálás
3. Biztonsági fényfüggöny (opcionális)
Védőtávolság: 0,1-2 m, 0,1-5 m; védelmi magasság: 140-3180 mm
4. Biztonsági kerítés (opcionális)
5.PLC szekrény (opcionális)
Hegesztőanyag
Rozsdamentes acél hegesztés
Alumínium hegesztés
Szénacél hegesztés
Horganyzott cső/cső/lemez hegesztés
Hidegen hengerelt hegesztés
Alkalmazás
Autóalkatrészek, kerékpáralkatrészek, autóalkatrészek, acélbútorok, új energia, acélszerkezet, építőipari gépek, fitneszfelszerelések stb.
Csomag:Fadobozok
Szállítási idő:40 nappal az előleg beérkezése után
GYIK
K: Milyen információkat kell megadnom, hogy megfelelő robotot tudjon ajánlani nekem?
Válasz: Kérjük, adja meg a munkadarab részletes rajzait, beleértve az anyagot, a vastagságot, a hegesztési pozíciót, a méreteket és a munkadarab súlyát.
K: Tudna személyre szabott szolgáltatást nyújtani termékünkhöz?
Válasz: Igen. Professzionális robothegesztő rendszermegoldásokat biztosítunk az Ön konkrét termékének megfelelően. Csak el kell küldenie nekünk a részletes termékrajzokat és hegesztési igényeit, majd elkészítjük Önnek a személyre szabott műszaki ajánlatot.
K: Mi a jótállási idő és a szállítási idő?
Válasz: A jótállási idő 12 hónap. A szállítási idő pedig az előleg kézhezvételétől számított 30 napon belül van.
K: Szeretném tudni a termékünk hegesztési minőségét, mit tegyek?
Válasz: A mintákat elküldheti gyárunkba teszthegesztés céljából. A hegesztés tesztelése után elküldjük Önnek a hegesztési videót és képeket referenciaként. A mintákat is visszaküldjük Önnek ellenőrzésre.












