mig tig hegesztő robotkar 2 tengelyes forgatóval

Leírás
Különböző nagyméretű lemezalkatrészek és összetett alkatrészek automatikus hegesztésére, varrathegesztésére és penetrációs hegesztésére alkalmas.
A robot megfelelt a Kínai Szellemi Tulajdon Hivatalának szabadalmi tanúsítványának és export CE tanúsítványának.
A 2 tengelyes pozicionáló hasznos terhelése és forgóasztal mérete testreszabható.
Ez a robothegesztő állomás általában egyszerű berendezéseket konfigurál rugalmas elrendezéssel. Az állomás elrendezését a terepi helyzetnek megfelelően módosíthatja. A választható perifériás berendezések közé tartozik: tisztítópisztoly állomás, forgatópozícionáló, lézerkövető rendszer, távirányító doboz stb. Ingyenes technológiai képzést kínálunk.
Pozícionáló műszaki paramétere
| Modell | JHY4050L-080 |
| Névleges bemeneti feszültség | Egyfázisú 220V, 50/60HZ |
| Motorszigetelési osztály | F |
| Munkaasztal | Átmérő 800 mm (testreszabható) |
| Súly | Körülbelül 400 kg |
| Max. hasznos teher | Axiális teherbírás ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg testreszabható) |
| Ismételhetőség | ±0,1 mm |
| Leállítási pozíció | Bármely pozíció |
Anyag
Rozsdamentes acél hegesztés
Alumínium hegesztés
Szénacél hegesztés
Horganyzott cső/cső/lemez hegesztés
Hidegen hengerelt hegesztés
Alkalmazás
Autóalkatrészek, kerékpáralkatrészek, autóalkatrészek, acélbútorok, új energia, acélszerkezet, építőipari gépek, fitneszfelszerelések stb.
Csomag:Fadobozok
Szállítási idő:40 nappal az előleg beérkezése után
GYIK
K: Milyen információkat kell megadnom, hogy megfelelő robotot tudjon ajánlani nekem?
Válasz: Kérjük, adja meg a munkadarab részletes rajzait, beleértve az anyagot, a vastagságot, a hegesztési pozíciót, a méreteket és a munkadarab súlyát.
K: Tudna személyre szabott szolgáltatást nyújtani termékünkhöz?
Válasz: Igen. Professzionális robothegesztő rendszermegoldásokat biztosítunk az Ön konkrét termékének megfelelően. Csak el kell küldenie nekünk a részletes termékrajzokat és hegesztési igényeit, majd elkészítjük Önnek a személyre szabott műszaki ajánlatot.
K: Tudnál mutatni nekem néhány alkalmazásvideót?
Válasz: Persze. Az összes alkalmazásvideónkat megtekintheti YouTube-csatornánkon a „JHY ipari robot” keresésével, vagy kérheti értékesítési csapatunkat, hogy küldjék el Önnek.
K: Szeretném tudni a termékünk hegesztési minőségét, mit tegyek?
Válasz: A mintákat elküldheti gyárunkba teszthegesztés céljából. A hegesztés tesztelése után elküldjük Önnek a hegesztési videót és képeket referenciaként. A mintákat is visszaküldjük Önnek ellenőrzésre.












