csőeszterga hegesztő pozicionáló motor szervóval
Pozícionáló méretei

Leírás
- Ez a csőhegesztő pozicionáló különféle alkalmazásokhoz használható, a csőtekercseléstől a nagyon hosszú alkatrészek, például alvázalkatrészek vagy utcai lámpaoszlopok pozicionálásáig.
- A hegesztőpozícionálók nagymértékben növelik a termelékenységet csövek, tengelyek, kerekek, könyökök és egyéb szerelvények hegesztésekor.
- A hegesztő forgóasztal mérete és tengelyterhelése testreszabható, tokmányok és támasztókerék is rendelkezésre állnak.

- Más márkájú robotokhoz is adaptálható, mint például a Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (A motorrajzot az ügyfeleknek kell biztosítaniuk, majd a beépítési furatot a motorrajz alapján hagyjuk meg)
- A PLC szekrény opcionális.
Pozícionáló átmérője
| Modell | JHY4010T-050 |
| Névleges bemeneti feszültség | Egyfázisú 220V, 50/60HZ |
| Motorszigetelési osztály | F |
| Munkaasztal | Átmérő 500 mm (testreszabható) |
| Súly | Körülbelül 400 kg |
| Max. hasznos teher | Axiális teherbírás ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (testreszabható) |
| Ismételhetőség | ±0,1 mm |
| Leállítási pozíció | Bármely pozíció |
Alkalmazás
Autóalkatrészek, kerékpáralkatrészek, autóalkatrészek, acélbútorok, új energia, acélszerkezet, építőipari gépek, fitneszfelszerelések stb.
Csomagolás: Fadobozok
Szállítási idő: 40 nap az előleg beérkezésétől számítva
GYIK
1.Q: Hogyan válasszuk ki a hegesztő piperekészülékeket?
V: Kérjük, mondja el nekünk a munkadarab súlyát, méreteit, és mutassa meg a hegesztési pozíciójának fotóit, majd ajánljuk a megfelelő hegesztőpozícionálót.
2. K: Használhatom a pozicionálóját a Fanuc/Abb/Kuka/Yaskawa robotomhoz?
V: Igen. De a motort Önnek kell felajánlania és telepítenie.
3.Q: Elfogadja az egyedi megrendelést?
V: Igen, a pozicionálót különböző hasznos teherrel és munkaasztal mérettel tervezhetjük.







