csőtartály ívhegesztő robot integrált munkaállomás
Pozícionáló műszaki paramétere

Robot munkaállomás alkatrészei
1. Hegesztőrobot:
Típus: MIG hegesztőrobot-BR-1510A,BR-1810A,BR-2010A
TIG hegesztőrobot: BR-1510B, BR-1920B
Lézeres hegesztő robot: BR-1410G, BR-1610G
2. Pozicionáló
Modell: JHY4010T-065
Típus: 1 tengelyes orsóház pozicionáló
A pozicionáló műszaki paraméterei az alábbiak:
| Modell | JHY4010T-065 |
| Névleges bemeneti feszültség | Egyfázisú 220V, 50/60HZ |
| Motorszigetelési osztály | F |
| Munkaasztal | 650 mm (testreszabható) |
| Súly | Körülbelül 400 kg |
| Max. hasznos teher | Axiális teherbírás ≤100kg / ≤500kg / ≤1000kg (> 1000kg testreszabható) |
| Ismételhetőség | ±0,1 mm |
| Leállítási pozíció | Bármely pozíció |
3. Hegesztőáramforrás
Típus: 350A/500A hegesztőáramforrás
4. Hegesztőpisztoly
Típus: léghűtéses fáklya, vízhűtéses fáklya, nyomó-húzó fáklya
5. Pisztolytisztító állomás:
Modell: SC220A
Típus: Automatikus pneumatikus hegesztőpisztoly tisztító
Egyéb robot munkaállomás perifériák
1.Robot mozgó sín
Modell: JHY6050A-030
2. Lézerérzékelő (opcionális)
Funkció: hegesztéskövetés, pozicionálás.
3. Biztonsági fényfüggöny (opcionális)
Védőtávolság: 0,1-2 m, 0,1-5 m; védelmi magasság: 140-3180 mm
4. Biztonsági kerítés (opcionális)
5.PLC szekrény (opcionális)
Jellemző
1. A hegesztőpisztoly helyzetének elektromos beállítása, időt és energiát takarít meg, kényelmes és gyors.
2. A hegesztőpisztoly szöge állítható, így különféle hegesztési varratokhoz alkalmazkodik (tompahegesztési varrat, szöghegesztési varrat stb.).
3. A hegesztőpisztoly lengőfunkcióval rendelkezik, a lengésparaméter szabályozható, és az alkalmazkodóképesség széles.
4. Konfigurálja a fejrész-pozicionálót, a pozicionáló elfordíthatja a szöget a körhegesztési varrat megvalósításához.
5. A pozicionáló állítható támasztókerékkel tervezhető, amely különböző csőhosszúságokhoz igazítható
6. Félautomata vezérlés, rugalmas és sokoldalú berendezés, egyenletes és gyönyörű hegesztési varrat.
7. A pozicionáló forgótengelyét a szervomotor hajtja, a forgási sebesség pontosan szabályozható, és a hegesztési folyamat követelményei pontosan végrehajthatók.
8. Hegesztési paraméterek előre beállított funkciója, a hegesztési paraméterek előre beállíthatók a rendszerben, vagy a hegesztési paraméterek rögzítés előtt. A hegesztési paraméterek közvetlenül felhasználhatók a munkadarab következő hegesztésekor, ugyanolyan specifikációval.












