Nagy hatékonyságú, 3 tengelyes forgó hegesztőpozícionáló
Pozícionáló méretei

Leírás
● Ez a 3 tengelyes pozicionáló munkaasztal forgatóegységből, keret vízszintes forgatóegységből és elektromos vezérlőrendszerből áll.
● 2 munkaasztal egy pozicionálón, a munkadarab csak az egyik oldalon kerül be- és kirakodásra, a munka hatékonysága jelentősen javult, és a hely is csökkentve van
● A pozicionáló mozgása gyorsan vezérelhető a start és stop gombbal.
● Más márkájú robotokhoz is adaptálható, mint például a Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (A motorrajzot az ügyfeleknek kell felajánlaniuk, majd a motorrajz alapján hagyjuk el a telepítési furatot)
A PLC szekrény opcionális.
Pozícionáló átmérője
| Modell | JHY4030S-180 |
| Névleges bemeneti feszültség | Egyfázisú 220V, 50/60HZ |
| Motorszigetelési osztály | F |
| Munkaasztal | 1800 * 800 mm (testreszabható) |
| Súly | Körülbelül 1600 kg |
| Max. hasznos teher | Axiális teherbírás ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg testreszabható) |
| Ismételhetőség | ±0,1 mm |
| Leállítási pozíció | Bármely pozíció |
Hegesztőpozícionálónk főbb termékei
1 tengelyes fej-farok forgó típusú hegesztőpozícionáló
1 tengelyes fejrész függőleges forgatású hegesztőpozícionáló
1 tengelyes vízszintes forgó hegesztőpozícionáló
2 tengelyes P típusú hegesztőpozícionáló
2 tengelyes U típusú hegesztőpozícionáló
2 tengelyes L típusú hegesztőpozícionáló
2 tengelyes emelő L típusú hegesztőpozícionáló
3 tengelyes vízszintes hegesztőpozícionáló
3 tengelyes fel-le billenthető hegesztőpozícionáló
2 tengelyes, előfeszített fej-farok hegesztőpozícionáló
Csomagolás: Fadobozok
Szállítási idő: 40 nap az előleg beérkezésétől számítva
GYIK
K: Kereskedelmi vállalat vagy gyártó vagyunk?
V: Több mint 10 éves tapasztalattal rendelkező gyártó vagyunk.
K: Van saját hegesztőrobotja?
V: Igen. Hegesztőrobotokat is gyártunk.
K: Ráhelyezhető-e a pozicionáló az ügyfél logójára?
V: Igen, rátehetjük a saját logóját.
K: Hogyan garantálhatja a termék minőségét?
V: Szigorú minőségellenőrzési rendszerrel rendelkezünk a gyártási folyamatban, és üdvözöljük az ügyfeleket, akik meglátogatnak minket, hogy ellenőrizzék a termék minőségét a kiszállítás előtt.
K: Mennyi a jótállási időszak?
V: Egy év.






