Nagy pontosságú hegesztőpozícionáló motor szervóval
Pozícionáló méretei

Leírás
2 TENGELYES SZERVO POZICIONÁLÓ
- Pozícionálók hegesztőrobot-rendszerekhez
- Az egyik tengely vízszintesen elforgatható, a másik tengely pedig fel és le mozgatható összetett munkadarabok többszögű hegesztéséhez
- A pozicionáló ugyanazt a meghajtóberendezést használja, mint a robot, és nagy sebességgel, nagy pontossággal és nagy teherbírással kapható.
- Magasabb hegesztési minőséget biztosít
- Megvalósítható egy kompakt karosszéria, amelynek megnövelt a megengedett nyomatéka, tehetetlensége és teherbírása
Más márkájú robotokhoz is adaptálható, mint például a Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (A motorrajzot az ügyfeleknek kell biztosítaniuk, majd a motorrajz alapján hagyjuk el a beépítési furatot.)
A PLC szekrény opcionális.
Pozícionáló átmérője
| Modell | JHY4030P-080 |
| Névleges bemeneti feszültség | Egyfázisú 220V, 50/60HZ |
| Motorszigetelési osztály | F |
| Munkaasztal | Átmérő 800 mm (testreszabható) |
| Súly | Körülbelül 400 kg |
| Max. hasznos teher | Axiális teherbírás ≤300kg / ≤500kg (>500kg testreszabható) |
| Ismételhetőség | ±0,1 mm |
| Leállítási pozíció | Bármely pozíció |
Csomagolás: Fadobozok
Szállítási idő: 40 nap az előleg beérkezésétől számítva
GYIK
1. K: Használhatom a pozicionálóját a Fanuc/Abb/Kuka/Yaskawa robotomhoz?
V: Igen. De a motort Önnek kell felajánlania és telepítenie.
2.Q: A pozíciója szinkronban mozoghat a robotjával?
V: Igen.






