Nagy pontosságú RV reduktor hegesztőpozícionáló

Leírás
● A hegesztőpozícionáló munkaasztal forgatóegységből, átfordítóegységből és elektromos vezérlőrendszerből áll.
● A pozicionáló mozgása gyorsan vezérelhető a start és stop gombbal.
● A kapcsolószerkezet vezérlésének kiterjesztési funkciója más berendezésekkel.
● kompakt térfogat, jó megjelenés, könnyű súly és egyszerű kezelhetőség előnyeivel.
● Az ügyfél munkadarabja és hegesztési eljárása szerinti speciális kialakítás kérésre elérhető
A pozicionáló forgótányérja kerek vagy a fenti alakú lehet.
A hegesztő forgóasztal mérete és a tengelyek teherbírása testreszabható.
● Más márkájú robotokhoz is adaptálható, mint például a Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (A motorrajzot az ügyfeleknek kell felajánlaniuk, majd a motorrajz alapján hagyjuk el a telepítési furatot)
A PLC szekrény opcionális.
Pozícionáló átmérője
| Modell | JHY4030U-120 |
| Névleges bemeneti feszültség | Egyfázisú 220V, 50/60HZ |
| Motorszigetelési osztály | F |
| Munkaasztal | 1200 * 650 mm / átmérő 1200 mm (testreszabható) |
| Súly | Körülbelül 400 kg |
| Max. hasznos teher | Axiális teherbírás ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg testreszabható) |
| Ismételhetőség | ±0,1 mm |
| Leállítási pozíció | Bármely pozíció |
Hegesztőpozícionálónk főbb termékei
1 tengelyes fej-farok forgó típusú hegesztőpozícionáló
1 tengelyes fejrész függőleges forgatású hegesztőpozícionáló
1 tengelyes vízszintes forgó hegesztőpozícionáló
2 tengelyes P típusú hegesztőpozícionáló
2 tengelyes U típusú hegesztőpozícionáló
2 tengelyes L típusú hegesztőpozícionáló
3 tengelyes vízszintes hegesztőpozícionáló
3 tengelyes fel-le billenthető hegesztőpozícionáló
Csomagolás: Fadobozok
Szállítási idő: 40 nap az előleg beérkezésétől számítva
GYIK
K: Kereskedelmi vállalat vagy gyártó vagyunk?
V: Több mint 10 éves tapasztalattal rendelkező gyártó vagyunk.
K: Van saját hegesztőrobotja?
V: Igen. Hegesztőrobotokat is gyártunk.
K: Hol található a gyáruk? Hogyan látogathatom meg?
V: Gyárunk Kínában, Wuxi városában található.
K: Hogyan garantálhatja a termék minőségét?
V: Szigorú minőségellenőrzési rendszerrel rendelkezünk a gyártási folyamatban, és üdvözöljük az ügyfeleket, akik meglátogatnak minket, hogy ellenőrizzék a termék minőségét a kiszállítás előtt.
K: Mennyi a jótállási időszak?
V: Egy év.






