automatikus hegesztő robotmegoldás

Hogyan válasszunk megbízható munkaállomást?
Először is, mondja el nekünk a munkadarab részleteit, például a munkadarab anyagát, vastagságát, méreteit, súlyát.
majd mondja el az igényeit: a kívánt hegesztési varrat hatását, a biztonságos munkakörnyezetet stb.
Aztán a gyártási folyamatról beszélünk, hogyan végzik a forgácsolást? Nagy az eltérés az alkatrészek között?
Végül, megfelelő robotikát, pozicionálókat, robotsíneket, lézeres érzékelőket, biztonsági fényfüggönyöket, biztonsági kerítéseket stb. ajánlunk különböző alkalmazásokhoz és specifikációkhoz, az ügyfél gyártási folyamatának megfelelően.
Pozícionáló műszaki paramétere
| Modell | JHY4030U-120 |
| Névleges bemeneti feszültség | Egyfázisú 220V, 50/60HZ |
| Motorszigetelési osztály | F |
| Lemezjátszó mérete | 1200X650mm (testreszabható) |
| Súly | Lásd a tényleges súlyt |
| Max. hasznos teher | Axiális teherbírás ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (> 1000kg testreszabható) |
| Ismételhetőség | ±0,1 mm |
| Leállítási pozíció | Bármely pozíció |
Robot munkaállomás alkatrészei
1. Hegesztőrobot:
Típus: MIG hegesztőrobot-BR-1510A,BR-1810A,BR-2010A
TIG hegesztőrobot: BR-1510B, BR-1920B
Lézeres hegesztő robot: BR-1410G, BR-1610G
2. Pozicionáló
Különböző típusok: 1 tengelyes, 2 tengelyes, 3 tengelyes pozicionáló, hasznos teher: 300/500/1000 kg vagy egyedi
3. Földi sín
Típus: 500/1000 kg hasznos teher, ≥3 m hosszúság opcionálisan.
4. Hegesztőgép
Típus: 350A/500A hegesztőgép
Jellemző: szénacél, rozsdamentes acél, alumínium és horganyzott acél hegesztéséhez használható
5. Hegesztőpisztoly:
Típus: 350A-500A, léghűtéses, vízhűtéses, push-pull
6. Pisztolytisztító állomás:
Típus: Automatikus pneumatikus hegesztőpisztoly tisztító
Funkció: hegesztőhuzal vágása, fáklyatisztítás, olajpermetezés
7. Lézerérzékelő (opcionális)
Funkció: hegesztéskövetés, pozicionálás.
8. Biztonsági fényfüggöny (opcionális)
Funkció: általában biztonsági kerítésre szerelik, hogy hatékonyan védje az embereket a biztonsági fényfüggöny blokkolásával
9. Biztonsági kerítés (opcionális)
Funkció: A robot munkaállomás perifériájára telepítve a berendezés elkülönítése és a személyzet biztonságának védelme érdekében
Csomagolás: Fadobozok
Szállítási idő: 40 nap az előleg beérkezésétől számítva












