6 tengelyes hegesztő robotkar 3 tengelyes forgó pozicionálóval
Pozícionáló műszaki paramétere
| Modell | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Névleges bemeneti feszültség | Egyfázisú 220V, 50/60HZ |
| Motorszigetelési osztály | F |
| Munkaasztal | 1800X800mm / 2500X800mm (testreszabható) |
| Súly | Körülbelül 1600 kg |
| Max. hasznos teher | Axiális teherbírás ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (>500kg testreszabható) |
| Ismételhetőség | ±0,1 mm |
| Leállítási pozíció | Bármely pozíció |
Leírás
A 3 tengelyes pozicionáló vízszintesen elforgatható, a két munkaasztal pedig megfordítható és megfordítható, így a dolgozók egyszerűen az egyik oldalon állva tölthetik be és kirakodhatják az anyagot. Csökkenti a dolgozók munkaerőigényét és jelentősen javítja a munka hatékonyságát.
Az állomás elrendezését a terepi helyzetnek megfelelően módosíthatja. A választható perifériás berendezések közé tartozik: tisztító fáklyaállomás, forgatható pozicionáló, lézerkövető rendszer, távirányító doboz stb. Ingyenes technológiai képzést kínálunk.
Kétféle 3 tengelyes hegesztőpozícionáló választható:
Bal kép: 3 tengelyes vízszintesen forgó hegesztőpozícionáló
Jobb kép: 3 tengelyes függőlegesen forgó hegesztőpozícionáló
Válassza ki a munkadarabjához illő teherbírást (standard teherbírás 300kg/500kg/1000kg) és munkaasztalméretet (standard méret 1800*800mm vagy 2500*800mm)! Egyedi megrendeléseket is elfogadunk!
Anyag
Rozsdamentes acél hegesztés
Alumínium hegesztés
Szénacél hegesztés
Horganyzott cső/cső/lemez hegesztés
Hidegen hengerelt hegesztés
Csomag:Fadobozok
Szállítási idő:40 nappal az előleg beérkezése után
GYIK
1. Mi a hegesztőállomás minimális konfigurációja?
V: Egy robot és egy hegesztőasztal. Bonyolult darabokhoz szükség lehet egy pozicionálóra, ha nagyobb munkahatékonyságot szeretne, két pozicionáló jó választás.
2. Mit tartalmaz a teljes hegesztőrobot-rendszer?
A: A teljes hegesztőrobot-rendszer magában foglalja a robotkart, a vezérlőt, a hegesztő áramforrást, a pozicionálókat, a szerelvényeket, a hegesztőpisztoly (pisztoly) tisztítóját, a biztonsági fényfüggönyt, a biztonsági kerítést stb.
3. A robotállomás-rendszernek magas környezeti követelményei vannak?
A: A megfelelő környezeti hőmérséklet: 0~45 ℃, 20-80% relatív páratartalom (páralecsapódás nélkül).











