6 tengelyes rozsdamentes acél alumínium hegesztő robot munkaállomás

Jellemző
1. A robot beépített kábelkialakítása lehetővé teszi az akadálytalan mozgást, a munkaállomás elrendezése pedig rendezett és rendezett.
2. A robotvezérlő szekrény akár 11 tengelyt is képes vezérelni, elkerülve a bonyolult PLC-hibakeresést és a helyfoglalást
3. A JHY robot és a pozicionáló szinkronizálható, és a robot egyidejűleg hegeszthet, amikor a pozicionáló forog, így ez a munkaállomás különösen alkalmas körhegesztésre.
4. Széles választékban kaphatók kiegészítő berendezések, például lézerérzékelők, biztonsági fényfüggönyök és biztonsági kerítések.
5. A vezérlőrendszer számos hegesztési folyamatcsomagot tartalmaz, amelyek lehetővé teszik különböző hegesztési módok használatát a különböző munkadarabokhoz.
Pozícionáló műszaki paramétere
| Modell | JHY4030D-080 |
| Névleges bemeneti feszültség | Egyfázisú 220V, 50/60HZ |
| Motorszigetelési osztály | F |
| Munkaasztal | Átmérő 800 mm (testreszabható) |
| Súly | Körülbelül 400 kg |
| Max. hasznos teher | Axiális teherbírás ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (> 1000kg testreszabható) |
| Ismételhetőség | ±0,1 mm |
| Leállítási pozíció | Bármely pozíció |
Robot munkaállomás alkatrészei
1. Hegesztőrobot:
Típus: MIG hegesztőrobot-BR-1510A,BR-1810A,BR-2010A
TIG hegesztőrobot: BR-1510B, BR-1920B
Lézeres hegesztő robot: BR-1410G, BR-1610G
2. Pozicionáló
Modell: JHY4030D-080
Típus: 1 tengelyes vízszintes forgó pozicionáló
3. Hegesztőáramforrás
Típus: 350A/500A hegesztőáramforrás
4. Hegesztőpisztoly
Típus: léghűtéses pisztoly, vízhűtéses pisztoly, toló-húzó pisztoly
5. Pisztolytisztító állomás:
Modell: SC220A
Típus: Automatikus pneumatikus hegesztőpisztoly tisztító
Egyéb robot munkaállomás perifériái
1.Robot mozgó sín
Modell: JHY6050A-030
2. Lézerérzékelő (opcionális)
Funkció: hegesztéskövetés, pozicionálás.
3. Biztonsági fényfüggöny (opcionális)
Védőtávolság: 0,1-2 m, 0,1-5 m; védelmi magasság: 140-3180 mm
4. Biztonsági kerítés (opcionális)
5.PLC szekrény (opcionális)












