6 tengelyes rozsdamentes acél alumínium hegesztő robot munkaállomás
Leírás
A 2 tengelyes pozicionáló ±180°-os vízszintes forgatást és átfordítható forgatást tud elérni.
A pozicionáló forgását a robot vezérlőszekrénye alá csatlakoztatott vezérlőszekrény vezérli. A hegesztési folyamat során szinkronizált mozgásokat valósíthat meg a robot és a pozicionáló között.
Ez a pozicionáló alkalmas olyan munkadarabokhoz, amelyeket több szögben kell hegeszteni, és hegesztőrobotokkal együtt használható a rugalmasabb hegesztési munkákhoz, valamint a hegesztési hatékonyság és minőség javításához.
Pozícionáló műszaki paramétere
| Modell | JHY4030P-080 |
| Névleges bemeneti feszültség | Egyfázisú 220V, 50/60HZ |
| Motorszigetelési osztály | F |
| Munkaasztal | Átmérő 800 mm (testreszabható) |
| Súly | Körülbelül 400 kg |
| Max. hasznos teher | Axiális teherbírás ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (> 1000kg testreszabható) |
| Ismételhetőség | ±0,1 mm |
| Leállítási pozíció | Bármely pozíció |
Robot munkaállomás alkatrészek
| Termék | Mennyiség |
| 6 tengelyes hegesztőrobot | 1 készlet |
| 2 tengelyes pozicionáló | 1 készlet |
| Hegesztő áramforrás | 1 készlet |
| Hegesztőpisztoly | 1 készlet |
| Vezérlődoboz | 2 db |
| Fáklyatisztító állomás | 1 készlet |
| Robot lineáris sín | *m (opcionális) |
| Lézerérzékelő | 1 készlet (opcionális) |
| Biztonsági fényfüggöny | 1 készlet (opcionális) |
| Biztonsági kerítés | *m (opcionális) |
Miért minket válasszon?
1. Mi vagyunk az egyik a kínai hegesztőrobot gyártó tétel közül.
2. Nemcsak robotgyártók vagyunk, hanem pozicionálókat is gyártunk.
3. Több mint 10 éves tapasztalat robotikai integrált projektekben.
4. A robotvezérlő rendszer könnyen kezelhető és stabil a használata.
5. A robotvezérlő rendszer akár 12 tengelyt is képes vezérelni.
6. Termékeinket több mint 30 megyében értékesítették Délkelet-Ázsiában, Nyugat-Ázsiában, Európában, Észak-Amerikában, Dél-Amerikában, Ausztráliában stb.













